Aktualności - Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia,  który w tym roku obchodzony był 1 października 2021r. 

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia  to bezpłatna akcja edukacyjna, której celem jest zmotywowanie uczniów do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia i nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach, a nawet do „zaprzyjaźnienia” się z mnożeniem i dzieleniem pamięciowym.

 W tym roku szkolnym „tabliczkowa akcja” świętowana była skromniejsza ze względu na reżim sanitarny. Zajęcia przeprowadzone były w formie zabaw, konkursów, rbusów. Ten dzień uświetniły plakaty przygotowane przez uczniów.

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...