Aktualności - Spływ kajakowy

27 września mieliśmy okazję uczestniczyć w spływie kajakowym "Doliną Małej Panwi". Płynęliśmy trasą Kolonowskie -Staniszcze Małe - Krasiejów ok. 12km. Zwalone drzewa, wystające konary czy mielizny dodawały nie tylko uroku rzece, ale były atrakcyjnymi przeszkodami w trakcie spływu. Poza tym cisza, spokój i przepiękne okoliczne lasy. Po 3 godzinach wiosłowania, udaliśmy się do przystani kajakowej Dzika Chata, położonej w samym sercu opolskiej Amazonki, gdzie zjedliśmy kiełbasę z grilla. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do Kietrza. Wyjazd zaliczamy do udanych.

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...