Aktualności - Sprzątanie Świata

17 września, tradycyjnie wzorem lat ubiegłych nasza szkoła przystąpiła do 28. Akcji "Sprzątania Świata - Polska 2021", która przebiegała pod hasłem "Myślę, więc nie śmiecę". Licealiści z klasy 3bLO i 1LO biol-chem przeprowadzili zajęcia edukacyjne wśród młodszych kolegów i koleżanek z naszej szkoły. W klasach młodszych oraz oddziałach przedszkolnych zajęcia odbyły się w formie konkursów i zabaw, a w klasach starszych odczytaniem apelu, dotyczącym niezbędności myślenia o Matce Naturze - Ziemi oraz promowanie idei nie śmiecenia i poszerzanie wiedzy o konieczności zachowania porządku i czystości nie tylko przy akcji Sprzątanie Świata, ale przez cały rok.

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...