Aktualności - Wystawa BODY WORLDS – VITAL

15 września uczniowie liceum oraz klasy VII i VIII uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia. Zgodnie z programem obejrzeliśmy wystawę BODY WORLDS – VITAL, która umożliwiła nam odkrywanie ludzkiej anatomii oraz fizjologii. Mogliśmy zobaczyć ponad 150 prawdziwych eksponatów ludzkich ciał, które przedstawiają ludzkie ciało w ruchu. Przedstawiono obok siebie narządy zdrowe i chore dzięki czemu mogliśmy przekonać się jak styl życia może wpłynąć na nasz organizm. Kolejnym miejscem, które warto odwiedzić jest ogród botaniczny. Od wejścia to miejsce zachwyciło nas różnorodnością barw, piękne zakątki z ławeczkami zapraszały do wypoczynku i złapania wytchnienia w otoczeniu zieleni.

zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...