Aktualności - Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

4 września  o godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego  Grzegorzem Bondarewiczem otworzyli charytatywny bieg sztafetowy, trwający 24 godziny non stop. To już szósta edycja biegu, w tym roku pod hasłem "Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja", organizowanego przez Kietrzańskie Stowarzyszenie "Gryf" dla podopiecznych Stowarzyszenia "Jesteśmy Wyjątkowi". Celem biegu jest propagowanie dobroczynności i wspieranie osób chorych. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację dzieci i młodzieży ze Stowarzyszenia.

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...