Aktualności - Ósmoklasiści pożegnali szkołę

Dnia 25 czerwca odbyła się bardzo ważna uroczystość dla naszych Ósmoklasistów. Ze względu na zniesienie obostrzeń, jest to pierwszy rocznik, który tak hucznie mógł obchodzić zakończenie swojej edukacji w tej szkole.

Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego tradycyjnie rozpoczął polonez ósmoklasistów pod przewodnictwem Księdza Jana.Po zakończonym tańca ósmoklasiści udali się do auli szkolnej na dalszą część uroczystości

 

W auli szkolnej odbyła się kolejna część uroczystości ósmoklasistów. Pani Dyrektor rozdała świadectwa, nagrody, dyplomy, listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców, a uczniowie wręczyli jej tabla na pamiątkę swojej przygody w tej szkole. Obecni już absolwenci przygotowali humorystyczną inscenizację,ukazującą pracę wychowawczą rodziców i przedstawiającą satyrę zawodu nauczyciela. Po zakończeniu części oficjalnej, uczniowie spotkali się na ostatniej lekcji wychowawczej ze swoim wychowawcą. Nie obyło się bez wzruszeń, smutku, ale również radości i ciepłego słowa.

Drodzy Ósmoklasiści, życzymy Wam, żebyście zawsze dążyli do swoich celów i nie zboczyli ze swojej ścieżki. Miejcie otwarte umysły, a znajdziecie rozwiązanie na każdą trudność, zwątpienie czy zawahanie. Żeby wasza wybrana droga zaprowadziła was na szczyt!

„Nigdy nie zbaczajcie ze swojej drogi, którą wybraliście w wędrówce życia, choćby Wam ciernie raniły nogi, a cel wydawał się nie do zdobycia.”

Zapraszamy na przygotowny film przez TVI Troja Net:

PRZESTAWIENIE NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO ÓSMOKLASISTÓW Z KIETRZA

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...