Aktualności - Zakończenie roku szkolnego

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

             Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 dla uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej, Liceum Ogólnokształcącego i Szkoły Branżowej odbędzie się według harmonogramu:

Godz. 8.00 - Msza św. na zakończenie roku szkolnego w Kościele Parafialnym w Kietrzu.

Godz. 9.00 - uroczysty apel dla uczniów klas I - IV w szkole przy ul. Głowackiego 37 (na placu apelowym lub w sali  gimnastycznej). W apelu mogą uczestniczyć rodzice uczniów z zachowaniem zasad ochrony osobistej. Po apelu wyłącznie uczniów wraz z wychowawcami zapraszamy do sal lekcyjnych po odbiór świadact szkolnych i nagród.

Godz. 10.00 - uroczysty apel dla uczniów klas V - VIII i uczniów klas szkół ponadpodstawowych na placu przed szkołą przy ul. Kościuszki 14. W apelu mogą uczestniczyć rodzice uczniów z zachowaniem zasad ochrony osobistej. Po apelu wyłącznie uczniów wraz z wychowawcami zapraszamy do sal lekcyjnych po odbiór świadectw szkolnych i nagród.

Godz. 10.30 - uczniów klas VIII i ich rodziców zapraszamy  do auli na uroczyste pożegnanie absolwentów szkoły podstawowej.

Godz. 12.00 - pożegnanie absolwentów klasy branżowej w auli szkolnej.

 

Gratulujemy osiągniętych sukcesów w nauce w roku szkolnym 2020/2021 i życzymy słonecznych, atrakcyjnych i odprężających wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu  laughing

 

zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...