Aktualności - Multimedialne wersje podręcznika do matematyki

W trosce o to, aby  uczniowie  tj. klasy 4a,b,c , 6b i 8a nie nosili podręczników z matematyki  do domu, tylko zostawiali je w szkole, podaję instrukcję aktywacji   multimedialnej wersji podręcznika w domu.  Kody do multipodręczników uczniowie otrzymali  na lekcjach matematyki. Oczywiście każdy może nosić sobie podręcznik, jeśli taka będzie jego wola.                                                                                                                          

Aby aktywować kod, uczeń powinien:

  1. Wejść na stronę www.wpiszkod.gwo.pl.
  2. Zalogować się – Jeśli uczeń nie posiada jeszcze konta, musi je założyć na portalu www.gwo.pl. Jeśli korzysta on z programu Matlandia , może użyć loginu i hasła otrzymanych od nauczyciela.
  3. Wpisać kod i kliknąć Dalej.

URUCHAMIANIE

Aby od tej pory uruchamiać multipodręcznik, proszę przejść na stronę www.gwo.pl, zalogować się (login to adres email oraz ustalone przy zakładaniu konta hasło lub login i hasło otrzymane od nauczyciela) a następnie kliknąć „Moje GWO” (prawy górny róg).\

Uczniowie mają również dwumiesięczny dostęp do Matlandii.

 

                                                                                                                                                                                                             Danuta Dwucet

zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...