Aktualności - Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

Kietrz ul. Głowackiego 37

Z uwagi na obowiązujący stan epidemii, uczniowie klas 0 - IV dnia 1 września 2020r rozpoczynają nowy rok szkolny wg następującego harmonogramu:

• 8.00 – 8.30 – przywitanie uczniów klas 0 – w holu na I piętrze

(możliwość uczestnictwa uczniów wraz z rodzicami);

• 8.30 – 9.00 – przywitanie uczniów klas I – w holu na I piętrze (możliwość uczestnictwa uczniów wraz z rodzicami);
  • 9.00 – 9.30 – przywitanie uczniów klas IV – w holu na I piętrze (możliwość uczestnictwa uczniów wraz z rodzicami);

• 9.45 – 10.00 - przywitanie uczniów klas II – salach lekcyjnych z wychowawcą (wyłącznie uczniowie, bez rodziców);

• 10.00 – 10.15 - przywitanie uczniów klas III – salach lekcyjnych z wychowawcą (wyłącznie uczniowie, bez rodziców);

W szkole mogą przebywać wyłącznie osoby zdrowe, bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy ich domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych.

Do budynku szkoły można wejść głównym wejściem lub wejściem od strony świetlicy szkolnej. Po wejściu do budynku obowiązuje dezynfekcja rąk. W przestrzeni wspólnej szkoły wszyscy zobowiązani są stosować środki ochronne: osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk.

Uczniowie klas I – IV będą mieli przygotowane (spakowane) i wypożyczone podręczniki szkolne, które tego dnia mogą odebrać ze szkoły.

Po uroczystym powitaniu dzieci z klas zerowych przez p. dyrektor, istnieje mośliwość odbioru dziecka ze szkoły lub pozostawienia podopiecznego pod opieką nauczycieli - w przedszkolu do godziny 16.30.

Uczniowie klas I zwyczajowo mogą przynieść ze sobą do szkoły tuby ze słodyczami.laughing