Aktualności - Zakończenie roku szkolnego. Był on inny niż wszystkie, a teraz... WAKACJE!

Rok szkolny 2019/2020 właśnie dobiegł końca. Był on wyjątkowy i inny niż wszystkie do tej pory. Zakończenie przebiegało szybko, mniej licznie, zachowując dystans i wszelkie środki bezpieczeństwa, ale jednocześnie wyjątkowo: bez oficjalnych akademii, w maseczkach i rękawiczkach.

- Myśleliśmy, że dzisiaj będziemy mogli się spotkać wszyscy razem, ale niestety jest inaczej - mówią uczniowie.

- Trochę jest dziwnie. Nie jest to takie normalne pożegnanie, jakie mieliśmy co roku.

- Nigdy nie lubiłam tych uroczystości końcoworocznych, akademii, ale dzisiaj mi tego zabrakło. Było cicho i smutno. Świadectwa odbieraliśmy w mniejszych grupach, dbając o zdrowie swoje i innych, stosowaliśmy się do zaleceń sanitarnych.

W jaki sposób ten rok szkolny zapisze się w naszej pamięci? Niech przyniesie tylko to, co pozytywne: radość z pokonywania trudności, siłę z podejmowania wyzwań i mocną wiarę w to, że zebrane doświadczenie uczyni nas mądrzejszymi, wrażliwszymi i lepszymi ludźmi.

Na nachodzące WAKACJE życzymy  przede wszystkim udanego wypoczynku, wspaniałej pogody i chwili zapomnienia od trosk dnia codziennego. Drodzy Uczniowie pamiętajcie jednak, by w tym czasie przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo – zarówno swoje jak i innych.  

Wszystkim Wam życzymy spokojnych, słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Wierzymy, że we wrześniu wszyscy spotkamy się pełni nowych sił i zapału do dalszej pracy!

DO ZOBACZENIA WKRÓTCE!!! 

zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...