Aktualności - Pasowanie na świetlika

W dniu 13 listopada 2019 r. nasza świetlica szkolna przyjęła do grona świetlików nowe dzieci z klas pierwszych.

Podczas uroczystości pierwszaki miały do wykonania różnego rodzaju zadania. Dzieci odpowiadały na pytania, rozwiązywały zagadki, wykazały się znajomością regulaminu świetlicowego oraz zasad w niej panujących. Zmierzyły się także z trudnymi do wypowiedzenia słowami, podczas próby "wygimnastykowanego języka". Uczniowie popisali się także sprawnością fizyczną oraz sprytem podczas przejścia przez tor przeszkód. Ostatnim zadaniem była próba smaku, w trakcie której tylko za pomocą zmysłu smaku dzieci odgadywały, który owoc lub warzywo wylosowały. Wszystkie próby i zadania zostały przez pierwszaków wykonane znakomicie! Na zakończenie uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie i otrzymali z rąk Pani wicedyrektor Danuty Macewicz dyplomy i upominki wykonane przez nauczycieli świetlicy. Uroczystość przebiegła w miłej, przyjaznej i wesołej atmosferze. Wszystkim nowoprzyjętym "świetlikom" serdecznie gratulujemy oraz życzymy samych przyjemnych chwil spędzonych w świetlicy. 

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...