Aktualności - PAMIĘĆ POZOSTANIE

Dzień Wszystkich Świętych, a następnie Zaduszki to dni pamięci o tych co już odeszli, których już nie ma wśród nas.

30 października 2019 r. uczniowie klas pierwszych z wychowawczyniami wybrali się na kietrzański cmentarz, aby uprzątnąć pozostawione bez opieki groby i zapalić światełko tym zapomnianym. Dzieci odwiedziły również groby swoich bliskich, krewnych i znajomych. W drodze powrotnej pierwszoklasiści zatrzymali się się pod pomnikiem Sybiraków, żeby uczcić pamięć tych dzielnych, często bezimiennych ludzi, którzy oddali swoje życie abyśmy mogli żyć w wolnej i niepodległej Ojczyżnie. Była to dla nich pouczająca lekcja historii.

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...