Aktualności - Zakończenie roku szkolnego

W środę 19 czerwca o godzinie 10.00 odbył się apel podsumowujący mijający rok szkolny 2018/19. Rzopoczął go uroczysty polonez w wykonaniu ósmoklasistów.
Podczas uroczystości pożegnaliśmy naszych drogich  absolwentów - uczniów klas ósmych. Na apelu zostały wręczone również świadectwa z czerwonym paskiem uczniom klas IV-VIII,

listy gratulacyjne rodzicom uczniów wzorowych z klas ósmych oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców  ksiązki i GIFT BOX tj. bezprzewodowe słuchawki i smart opaski. 

Zostały wręczone również nagrody Burmistrza przez Panią Dorotę Przysieżną-Bator  dla najbardziej wyróżniających się uczniów. W tym roku byli nimi:

  • Matylda Makarska w kategorii nauka;
  • Jakub Jabłoński w kategorii sport;
  • Zespół Wokalny "NAMBIK" w kategorii kultura;
Cała społeczność szkolna udała się na zasłużone wakacje.

Koniec roku szkolnego to czas na podsumowania i podziękowania. Zatem dziękujemy wszystkim, którzy przyczyniali się do tego, aby w naszej szkole było dobrze i zawsze "coś" się działo:

nauczycielom, rodzicom, samorządowi uczniowskiemu, pracownikom obsługi i administracji, sponsorom i przyjaciołom szkoły.

A na koniec życzymy wspaniałych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

 

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...