Aktualności - POŻEGNANIE KLASY TRZECIEJ

17 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie nauki klasy trzeciej na etapie edukacji wczesnoszkolnej. W uroczystości brali udział trzecioklasiści, rodzice oraz nauczyciele. Z tej okazji uczniowie klasy III zaprezentowali przygotowany montaż słowno-muzyczny.

Szczególnie spodobał się polonez wykonany przez dzieci. W trakcie licznych wspomnień, refleksji, trzecioklasiści skierowali szczególne słowa do wszystkich, którzy wspomagali ich w czasie edukacji: do rodziców, nauczycieli i dyrekcji. Wszystkim powiedzieli „dziękuję” i obdarowali symbolicznym kwiatkiem.

Po części oficjalnej, uczniowie mogli się posilić przygotowanym przez rodziców poczęstunku. Naszym trzecioklasistom życzymy samych sukcesów na kolejnym etapie edukacyjnym :)

zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...