Aktualności - I miejsce we współzawodnictwie SKLOP

 28.03.2019 roku  odbyło się uroczyste spotkanie uczniów naszej szkoły z panem Karolem Orawskim opiekunem Szkolnych Kół Ligi Ochrony Przyrody.

Spotkanie uświetniły swoją obecnością: p. dyrektor Barbara Jabłońska, p. wicedyrektor Bożena Wilk i p. wicedyrektor Jolanta Wojnarska. Spotkanie miało na celu podsumowanie działalności w zakresie ochrony środowiska, zalesiania nieużytków, dokarmiania zwierzyny i zwalczania kłusownictwa. Nasza szkoła w ramach tej działalności zajęła pierwsze miejsce w naszej gminie. W związku z tym został nam wręczony pamiątkowy dyplom oraz nagroda pieniężna, za co serdecznie dziękujemy zarządowi Koła Łowieckiego GRANICA w Dzierżysławiu.

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...