3 października odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka. Oto fotoreportaż:

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

2016-09-30

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to wydarzenie matematyczne, edukujące zarówno młodzież jak i dorosłych w zakresie tych trudnych umiejętności. Dzień ten obchodzony jest zawsze w ostatni piątek września.

Podsumowanie sportowego współzawodnictwa gmin powiatu głubczyckiego

2016-09-22

W kategorii szkół podstawowych Zespół Szkolno-Przedszkolny zdobył I miejsce.

Dożynki Gminne

2016-09-18

18 września w sołectwie Kozłówki odbyły się Dożynki Gminne w których nie zabrakło występów uczniów naszej szkoły.

Sprzątanie Świata 2016

2016-09-16

We współczesnym świecie edukacja ekologiczna jest niezbędnym elementem kształcenia i wychowania młodego pokolenia. Do aktywnej promocji proekologicznego stylu życia i podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska zachęca nasze Szkolne Koło Ligi Ochrony Przyrody.

ZAJĘCIA OTWARTE W KLASIE TRZECIEJ Zespół Szkół w Kietrzu

Aktualności - ZAJĘCIA OTWARTE W KLASIE TRZECIEJ

19 marca 2019r. odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców klasy trzeciej, których tematem były "Nasze ulubione rozrywki". Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w zajęciach.

Chętnie wypowiadali się ustnie i pisemnie na temat ulubionych form spędznia wolnego czasu. Dla każdego z nas rozrywka ma inne znaczenie. Okazuje się, że dla dzieci najważniejsze jest, aby czas wolny spędzać aktywnie i wspólnie z tymi których lubią i kochają.

zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...