Aktualności - OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO OXFORD OLIMPIADA WIEDZY LINGUA PLUS

Jak co roku w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Oxford – Olimpiada Wiedzy Lingua Plus dla uczniów klas III-VIII.     

Ideą konkursu  jest motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego poprzez udział w teście, do rozwiązania którego potrzeba odpowiedniej dla danej kategorii wiekowej wiedzy gramatycznej, słownikowej i kulturoznawczej. Test składał się z dwudziestu pięciu zadań wielokrotnego wyboru. Konkurs Oxford miał na celu nie tylko wyłonienie talentów językowych, ale również motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego. Cieszymy się ogromnie, gdyż troje naszych uczniów uzyskało tytuł Laureata Konkursu Ogólnopolskiego.
A są nimi:                                                                                                                                                                                                                                                

Maja Maćko  kl. IV A – Laureatka II stopnia                                                                                                                                                                                                                              Dorota Gronowicz kl. VII C - Laureatka III stopnia                                                                                                                                                                                                           Paweł Gałenza kl. VII C – Laureat V stopnia                                                                        

GRATULUJEMY!!!

 

Galeria zdjęć


zobacz również: