Aktualności - Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - etap miejsko- gminny

11 stycznia 2019r  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kietrzu odbył się  Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Opolskiego 2018/2019, etap miejsko-gminny.

Celem konkursu była popularyzacja języka angielskiego wśród uczniów oraz rozwój zainteresowań  i zdolności  językowych uczniów. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Dorota Gronowicz kl. VIIc, Paweł Gałenza kl. VIIc, Marcel Kroczak kl. VIIc, Karolina Bąk kl. VIIc, Dominika Timler kl. VIIb, Krzysztof Bieńko kl. VIIa, Kacper Staśko kl. VIIa, Kacper Wituszyński kl. VIIa, Matylda Makarska kl. VIa, Tomasz Marek kl. VIa, Piotr Wiśniowski kl. VI a, Agata Gawrońska kl. VIb  pod opieką pani Niny Balcer-Maćko oraz Martyna Kęska kl. VIIIb, Maksymilian Kantor kl. VIIIb, Julia Pawlik kl. VIIIb oraz Izabela Kutscha kl. VIIIa pod opieką pani Eweliny Czarneckiej.  

Nasi uczniowie zajęli:

  1. Karolina Bąk kl. VIIc - II miejsce
  2. Dorota Gronowicz kl. VII c - III miejsce.

Gratulujemy serdecznie !!!

zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...