Aktualności - Spalanie śmieci - szkodliwe i nieefektywne

23 stycznia bieżącego roku uczniowie  klasy 5”b” z wychowawczynią uwrażliwiali uczniów, mieszkańców  Kietrza i najbliższej okolicy na tragiczne skutki palenia śmieci w piecach domowych oraz zapoznawali z problematyką niskiej emisji.

   Spalanie śmieci nie należy postrzegać za tanią, łatwo osiągalną i niekłopotliwą metodę pozbywania się odpadów bądź zaoszczędzania na ogrzewaniu. Oszczędność ta jest jedynie pozorna ( wydajność energetyczna bardzo niewielka), ponadto należy ponosić niezwykle duże koszty na leczenie spowodowane zanieczyszczeniem powietrza.

zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...