Aktualności - DZIEŃ BABCI I DZIADKA KLAS I

W styczniu Babcie i Dziadkowie obchodzą swoje święto. Wnuki mają okazję podziękować swoim dziadkom za czas im poświęcony, opiekę, zabawę i przekazaną wiedzę. 22 stycznia uczniowie klas pierwszych zaprosili swoje Babcie i Dziadków na uroczystość do świetlicy szkolnej.

Wnuki z tej okazji przygotowały wiersze, piosenki, kolędy. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje wnuczęta. Każda Babcia i Dziadek otrzymali własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki. Po części artystycznej goście zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez mamy uczniów klas pierwszych. Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia i pociechy ze swoich wnucząt.

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...