Aktualności - FERIE Z KSIĄŻKĄ

Już wkrótce ferie zimowe. Nie wszyscy spędzą ten czas na wypoczynku w górach na nartach, sankach czy łyżwach. Dla tych,którzy nie wiedzą co robić w czasie wolnym zamiast siedzenia przy komputerze, telefonie czy telewizorze proponuję relaks przy książce.


To ona może okazać się niezwykłym przyjacielem, który wywoła na twojej twarzy uśmiech, zabierze Cię w niezwykłą podróż, dostarczy Ci radości i wzruszeń. Dzięki książce przeniesiesz się w inny świat. Nie zwlekaj i zajrzyj do biblioteki szkolnej. Ferie to właściwy czas na zaległą lekturę, która niecierpliwie na Ciebie czeka.

FERIE – to najlepszy czas na czytanie!

 ZAPRASZAM DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...