Aktualności - DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE TRZECIEJ

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.
22 stycznia 2019 r. odbyła się w klasie trzeciej uroczystość, którą rozpoczął montaż słowno – muzyczny pt.„Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Babcie i dziadkowie włączyli się do przedstawienia i wspólnie z dziećmi śpiewali kolędy.

W kolejnej części były wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. Zgromadzeni goście z dumą i ze wzruszeniem patrzyli na swoje wnuczęta. Każda Babcia i Dziadek otrzymali piękny upominek wykonany własnoręcznie przez dzieci. W dalszej części uroczystości mili goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez mamy. Był to niezwykły dzień. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i życzymy im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...