Aktualności - BAL KARNAWAŁOWY KLAS DRUGICH I KLASY TRZECIEJ

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali jak i duzi czekają na okazję, aby się zabawić. W czwartek, 17 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy klas drugich i klasy trzeciej. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci.

W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów... Były wróżki, księżniczki, smoki, krokodyle, motyle, biedronki ... Nie sposób wymienić i zliczyć wszystkich postaci. Przy dźwiękach muzyki dzieci bawiły się wyśmienicie! Były korowody, kółeczka, tańce w parach i konkursy. Bal prowadził profesjonalny wodzirej, pan Piotr Orian. W czasie przerwy dzieciaki udały się na słodki poczęstunek. Gdy czas zabawy dobiegł końca uczestnicy balu zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili do swoich domów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

 

 

zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...