Aktualności - Mikołajki inaczej...

Uczniowie obu klas ósmych Mikołajki świętowali we wtorek, 4 grudnia. Tego dnia nie spędzili „tradycyjnie” w szkole, lecz udali się do Rybnika, najpierw do kina, gdzie obejrzeli film pt.”Fantastyczne zwierzęta”, a później do kręgielni.

Tam to dopiero była rywalizacja i zacięta walka . Po półtoragodzinnych zmaganiach każdy doszedł do wprawy i potrafił strącić większość kręgli za pierwszym podejściem. Czas szybko minął i trzeba było wracać. Uczniowie- zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do domów. Już teraz myślą o kolejnej wycieczce…

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...