Aktualności - Finał Szlachetnej Paczki

8 grudnia, czyli w❤️ "weekend cudów"❤️ zuchy i harcerze oddali do magazynu Szlachetnej Paczki wszystkie upominki i podarunki jakie udało nam się zgromadzić od początku grudnia. Dzięki pomocy wszystkich uczniów, współpracy z wychowawcami i wsparcia rodziców stworzyliśmy 17 paczek, które trafią do potrzebującej rodziny. Mamy nadzieję, że dzięki nim nasza rodzina spędzi nadchodzące święta szczęśliwie w zdrowiu i pokoju. Tego wszyscy im życzymy❤️

Ps. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich naszych pomocników(uczniów, nauczycieli i rodziców).

Jeszcze raz dziękujemy za pomoc i zaangażowanie się w akcję. :)

Zuchy i harcerze :)

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...