Aktualności - Pasowanie na świetlika

PASOWANIE  NA  ŚWIETLIKA

 W dniu 30 X 2018 roku uczniowie klas pierwszych zostali włączeni do grona świetlików. Stało się tak za sprawą uroczystości Pasowania na świetlika, podczas której pierwszoklasiści mogli wykazać się między innymi wiedzą w trakcie zadawanych zagadek.

Umiejętności ruchowe dzieci sprawdzone zostały podczas toru przeszkód. Kolejnym zadaniem do wykonania było wypowiedzenie przez uczniów trudnych i skomplikowanych słów. Pierwszaki wykazały się również znajomością regulaminu świetlicowego oraz zasad w nim panujących. Zbliżając się do końca imprezy przeprowadzona została próba smaku, podczas której dzieci tylko za pomocą zysłu smaku odgadywały, jakie owoce lub warzywa podano im do degustacji.   Na zakończenie  uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie i otrzymali z rąk Pani wicedyrektor Jolanty Wojnarskiej dyplomy oraz upominki wykonane przez nauczycieli świetlicy. Uroczystość przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze.

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...