Aktualności - Konkurs Wojewódzki z Języka Angielskiego "English Vocabulary Genius V"

26 października 2018 roku pięcioro uczniów klas VII Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kietrzu pod kierunkiem pani Niny Balcer-Maćko uczestniczyło w Finale Wojewódzkim Konkursu Języka Angielskiego 'English Vocabulary Genius V" adresowanego do uczniów klas V-VIII szkoły podstawowej oraz klas III gimnazjum.

Poziom konkursu był bardzo wysoki a uczestniczyło w nim ponad 200 uczniów z różnych szkół regionu. Czekamy z niecierpliwością na oficjalne wyniki konkursu, które otrzymamy za dwa tygodnie. Trzymamy mocno kciuki za naszych finalistów. 

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...