Aktualności - Święto Patrona

22 października 2018 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Święta Patrona Szkoły Jana Pawła II. W montażu słowno-muzycznymprzedstawione zostało życie i działalność duszpasterska naszego świętego.

W uroczystości uczestniczyła cała społeczność uczniowska klas 0-8 wraz z dyrekcją szkoły. Był to czas wspomnień i refleksji, motywujący do pogłębiania nauki naszego Patrona, podczas którego pięknym pieśniom towarzyszyły rectacje tekstów w wykonaniu naszych uczniów z klas IVa,IVd,Vb, i VIa.Piękne wstążeczki w barwach papieskich dla wszystkich uczniów przygotowały uczennice klas VII b i VI a. 

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...