Aktualności - Misterium Męki Pańskiej

27 marca 2018 r. w naszej szkole odbyło się Misterium Męki Pańskiej z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych. Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kietrzu przedstawili sceny inspirowane wydarzeniami biblijnymi z ostatnich dni życia Jezusa Chrystusa. Wzruszające przedstawienie Drogi Krzyżowej, Śmierci i Zmartwychwstania Jezusa skłoniło wszystkich zebranych do zadumy i refleksji. Wzruszające pieśni śpiewane przez nasze uczennice, piękna gra i stroje aktorów jak i scenografia stworzyły niezapomnianą atmosferę tego wydarzenia.

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...