Aktualności - Odkrywcy sekretów nauki

Odkrywcy sekretów nauki

6 marca 2018 r. w świetlicy szkolnej odbył się pokaz w ramach projektu "Odkrywcy sekretów nauki". Pracownicy Regionalnego Zespołu Placówek Wsparcia Edukacji z Opola
w interesujący i przystępny sposób prezentowali zasady i prawa fizyki. Przeprowadzone doświadczenia pozwoliły między innymi zrozumieć oddziaływania elektryczne, magnetyczne i elektrostatyczne. Uczniowie osobiście mogli uczestniczyć w różnego rodzaju eksperymentach. Wszyscy bardzo chętnie brali udział w pokazach, gdyż na co dzień nie mają możliwości korzystania z tego typu przedsięwzięć.

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...