Aktualności - Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Oxford

Jak co roku w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Oxford – Olimpiada Wiedzy Lingua Plus dla uczniów klas III-VII. 
Ideą konkursu jest motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego poprzez udział w teście, do rozwiązania którego potrzeba odpowiedniej dla danej kategorii wiekowej wiedzy gramatycznej, słownikowej i kulturoznawczej. Test składał się z dwudziestu pięciu zadań wielokrotnego wyboru. 
Konkurs Oxford miał na celu nie tylko wyłonienie talentów językowych, ale również motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego. 
Cieszymy się ogromnie, gdyż dziewięcioro naszych uczniów uzyskało tytuł Laureata Konkursu Ogólnopolskiego. A są nimi: 
Dorota Gronowicz kl. VI C – Laureatka III stopnia Maja Maćko kl. III A - Laureatka I stopnia Jakub Papież kl. III D - Laureat III stopnia Tomasz Marek kl. V A - Laureat IV stopnia Matylda Makarska kl. VA - Laureatka IV stopnia Nikola Dudar kl. VA - Laureatka IV stopnia Agata Gawrońska kl. VB - Laureatka V stopnia Aleksander Katolik kl. III D - Laureat V stopnia Małgorzata Kacprzak kl. III C - Laureatka V stopnia

Galeria zdjęć


zobacz również: