Aktualności - Ogólnopolskie Prezentacje Muzyczne "TerePaczków ".

W sobotę 3 marca 2018r. harcerze i zuchy z zespołu Nambik wzięły udział w  XXIII edycji Ogólnopolskich Prezentacji Muzycznych TerePaczków. 

Już od samego rana w auli Zespołu Szkół w Paczkowie odbywały się przesłuchania solistów i zespołów biorących udział w części konkursowej.  Wykonawców było wielu, konkurencja duża. Nasza zespół wykonał piosenkę harcerską „Mój śpiewniku” przy akompaniamencie gitar.

Nasze dziewczynki dostały wyrazy uznania od jury, a także zostały nagrodzone „Nagrodą Specjalną” w kategorii piosenki dziecięcej.

Podczas festiwalu mieliśmy okazję poznać wyjątkowych ludzi. Jednym z członków jury był Rafał Nosal - wokalista, kompozytor, aranżer, gitarzysta, poeta, założyciel kędzierzyńskiej Bohemy, który na koniec zrobił sobie z nami pamiątkowe zdjęcia. Na pewno na długo w naszej pamięci zostanie występ niezwykłych staruszków z zespołu „ 5 bieg” z Namysłowa.

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...