Aktualności - BARWY JĘZYKA OJCZYSTEGO

W związku z przypadającym 21 lutego Międzynarodowym Dniem Języka Ojczystego uczniowie klas IV – VII postanowili zaakcentować bogactwo języka polskiego i szczególnie w tym dniu zadbać o jego poprawność.

W salach lekcyjnych, na korytarzach można było spotkać uczniów, których stroje dopełniały kolorowe karteczki. Zapisali na nich słowa odgrywające ważną rolę w ich życiu, a następnie uważnie wczytywali się w wyrazy wybrane przez kolegów i koleżanki.         

    Dzięki zaangażowaniu  w rzetelne wykonanie zadania ten zimowy dzień nabrał kolorów – barw języka ojczystego

 

 

                                       

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...