Aktualności - SPOTKANIE Z KULTURKĄ

 8 lutego 2018 r. w ramach zajęć „Be creative” dla uczniów klasy III d, w MGOK w Kietrzu odbyło się  SPOTKANIE SZTUKI Z KULTURKĄ. Zajęcia były prowadzone przez panią Dorotkę Kaczmar. Podczas tych zajęć mieliśmy okazję poznać nowe  techniki plastyczne no i oczywiście świetnie się przy tym bawić.

Poznaliśmy technikę monotypii, monotypii malarskiej. Jednak największą ekscytację wzbudziło w nas malowanie techniką drippingu, kiedy to spryskiwaliśmy farbę za pomocą spryskiwaczy do szyb. Wszystkie prace były wykonywane farbami i musiały przeschnąć, w wolnym czasie zwiedziliśmy wystawę pt. ”Żywe dzieła Wyspiańskiego. Jestem częścią dzieła sztuki”. Dzięki uprzejmości pani Dorotki, mieliśmy okazję  wcielić się w role portretowanych, co przyniosło nam  wiele radości. W imieniu swoim i uczniów z klasy IIId serdecznie dziękuję pani Dorocie za zorganizowanie nam  niezwykle atrakcyjnych zajęć. Dziękujemy

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...