Aktualności - Bal karnawałowy klas I-III

„W karnawale, w karnawale
urządzamy różne bale:
bale w sukniach, garniturach, 
bale w maskach, pawich piórach.
Mnóstwo różnych przebierańców hasa pośród pląsów , tańców,
uśmiechnięci biją brawa, bo karnawał to zabawa.”

W zeszłym tygodniu w naszej szkole odbyły się bale karnawałowe klas I-III. 
Bale miały miejsce w świetlicy szkolnej, a całą zabawę poprowadził nasz przyjaciel Klaun Dyzio.
Uczniowie wystąpili w niezwykle pomysłowych i zabawnych strojach, przygotowanych przez rodziców. Niektóre z nich trudno było rozpoznać. Odbyło się wiele konkursów, w których mogliśmy wykazać się swoimi zdolnościami. W przerwie zabawy poszliśmy do swoich klas, gdzie czekał na nas słodki poczęstunek. Kiedy już troszkę odpoczęliśmy i nabraliśmy nowych sił wróciliśmy na salę, aby dalej świetnie się bawić.
W naszej szkole bale są atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki. Podczas wspólnej zabawy przy muzyce dzieci rozwijają swoją wyobraźnię, a karnawałowe stroje ułatwiają wcielenie się w rolę super bohaterów czy pięknych księżniczek. Dzięki wspólnym zabawom dzieci integrują się ze sobą. Mamy nadzieję, że w następnym roku również będziemy się tak dobrze bawić.

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...