Aktualności - JASEŁKA

21 grudnia 2017 r. uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kietrzu jak co roku przygotowali przedstawienie jasełkowe z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, w którym wzięła udział cała społeczność  szkolna. W kilkuaktowym spektaklu ukazano wędrówkę Marii i Józefa do Betlejem, narodziny Jezusa w szopce, czuwanie pasterzy przy żłóbku oraz pokłon trzech króli. Recytacje tekstów uświetniały występy wokalne chóru szkolnego oraz solistów śpiewających piękne polskie kolędy i pastorałki. Piękna scenografia natomiast wprawiła wszystkich zgromadzonych w prawdziwie świąteczny nastrój. 

                                                                          WesołychŚwiąt !

zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...