Aktualności - BLIŻEJ LITERATURY

21.11.2017r. w MGOK w Kietrzu uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w spotkaniu z polskim pisarzem i ilustratorem, autorem książek dla dzieci Wiesławem Drabikiem. Autor zaprezentował wiele publikacji adresowanych do najmłodszych czytelników. Humorystyczne bajeczki i wiersze o zwierzętach w bogatej szacie graficznej spotkały się z ogromnym zainteresowaniem uczestników spotkania. Zaangażowanie w prezentacji treści oraz liczne konkursy przygotowane przez autora wzbudzały ogromną ciekawość i aktywność dzieci. Spotkanie z autorem książeczek dla dzieci Wiesławem Drabikiem było istotnym doświadczeniem w kontakcie z literaturą.

zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...