Aktualności - PASOWANIE NA ŚWIETLIKA

                PASOWANIE NA ŚWIETLIKA

Pielęgnując tradycje i zwyczaje naszej świetlicy, także i w tym roku szkolnym zorganizowaliśmy uczniom klas pierwszych ciepłe przyjęcie z Pasowaniem na Świetlika.

W programie imprezy znalazły się gry i zabawy, w których uczniowie mogli wykazać się wiedzą, sprytem i sprawnością. Nie lada wyzwaniem był tor przeszkód oraz próba Kopciuszka. Sporym zainteresowaniem i mnóstwem frajdy okazała się próba dotyku, gdzie pierwszaki miały odgadnąć jakie ukryte przeszkody znajdowały się w "magicznym pudełku". Kolejnym punktem zabawy było poprawne wypowiadanie przez dzieci trudnych i skomplikowanych słów. Uczniowie mogli wykazać się znajomością regulaminu świetlicy i zasad w niej panujących. Zbliżając się do końca imprezy przeprowadzony został test, podczas którego pierwszaki tylko za pomocą zmysłu smaku odgadywały, jakie owoce lub warzywa podano im do degustacji. Na zakończenie uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie oraz otrzymali z rąk Pani wicedyrektor Jolanty Wojnarskiej upominki, wykonane przez nauczycielki świetlicy. Impreza przeprowadzona przez panią Ewelinę Wójcik przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze.

Ewelina Wójcik        

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...