Aktualności - Dzień Edukacji Narodowej

Nauczycielu...pokazujesz jak dużo każdy z nas potrafi zrobić sam i ile więcej może zrobić gdy współpracuje z innymi. Ty, idziesz obok nas, pozwalasz nam badać, odkrywać, tworzyć i wyjaśniać. Takie słowa mogli min. usłyszeć   nauczyciele i uczniowie podczas apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Pod opieką Pań: H. Bondarewicz, J. Wojnarskiej, K.Siwoń i Edyty Gonet dzieci przygotowały występ, podczas którego śpiewająco podziękowali nauczycielom za ich troskę i ciepło. Był też czas na wspólne "sto lat" i obdarowanie wszystkich pracowników szkoły symbolicznym upominkiem przygotowanym przez Samorząd Uczniowski. Zapraszamy do obejrzenia  zdjęć.

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...