Aktualności - Zakończenie Roku Szkolnego

I tak oto zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Zostały rozdane świadectwa, nagrody i podziękowania. Cała społeczność szkolna udała się na zasłużone wakacje.

W tym roku nie żegnaliśmy absolwentów, gdyż uczniowie klas szóstych od września nadal będą uczniami naszej szkoły-klas siódmych, co jest związane z reformą edukacji. Od września staniemy się szkołą ośmioklasową. Obecny na uroczystości wiceburmistrz Pan Dariusz Kamiński wręczył uczniom nagrody- wyróżnienia: w kategorii kultura dla Kamili Katolik i w kategorii sport dla Pawła Wierzchowca.    Koniec roku szkolnego to czas na podsumowania i podziękowania. Zatem dziękujemy wszystkim, którzy przyczyniali się do tego, aby w naszej szkole było dobrze i zawsze "coś" się działo: nauczycielom, rodzicom, Samorządowi Uczniowskiemu, pracownikom obsługi i administracji, sponsorom i przyjaciołom szkoły.

A na koniec życzymy wspaniałych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

 

zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...