Aktualności - Tydzień z Janem Pawłem II

Zbliżamy się do kolejnej rocznicy urodzin naszego Patrona - Jana Pawła II. Z tej okazji w dniu dzisiejszym tj. 16 maja 2017 r. w ramach obchodzonego w naszej szkole

,, Tygodnia z Janem Pawłem II" klasy II ,,a" i II ,,b" spotkały się z panem Zbigniewem Wsiaki, myśliwym, przedstawicielem Koła Łowieckiego nr 2 ,,Muflon" w Głubczycach.

Podążając śladem Jana Pawła II - miłośnika przyrody - uczniowie mieli okazję wzbogacić swoją wiedzę o lesie i jego mieszkańcach oraz pracy myśliwych.

Na spotkaniu podsumowano jesienną zbiórkę karmy dla zwierząt. Na zakończenie każda klasa posadziła drzewko, o które będzie dbać i obserwować jak rośnie.

Dzieci otrzymały od Koła Łowieckiego piękne prezenty oraz ciekawe gry edukacyjne wzbogacające wiedzę przyrodniczą.

Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie i upominki!

Więcej zdjęć w galerii