Aktualności - Finał wojewódzki w pływaniu.

Dzisiaj w Kędzierzynie-Koźlu na krytej pływalni odbył sie drużynowy finał województwa Opolskiego w pływaniu nie mogło tam zabraknąć pływaków z ZSP Kietrz.


Wg regulaminu udział w tych zawodach mogli wziąć po dwie zawodniczki dwóch zawodników danej szkoły od rocznika 2007 do 2004 którzy startowali w sztafecie oraz indywidualnie. Sam awans to bardzo duże wyróżnienie, a wiec każde zdobyte miejsce na podium to juz wynik rewelacyjny. Tym razem udało sie to jedynie jednemu zawodnikowi, a jest nim Paweł Wierzchowiec, który w stylu grzbietowym zdobył srebrny medal! Wielkie gratulacje dla wszystkich naszych zawodników za walkę i zaangażowanie w reprezentowaniu naszej szkoły.

 

 

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...