Aktualności - Światowe Dni Zdrowia

       Zdrowie jest zasobem dla społeczeństwa i wartością dla człowieka oraz jednym z podstawowych warunków dobrej jakości życia. Jest ono potrzebne każdemu człowiekowi niezależnie od wieku.

Dlatego, przez całe życie powinniśmy się uczyć, jak je chronić, wzmacniać, jak budować, unikać zagrożeń, gdyż wciąż zmienia się rzeczywistość, warunki życia oraz problemy i potrzeby zdrowotne ludzi. 7 kwietnia 2017roku w naszej szkole obchodziliśmy Światowe Dni Zdrowia pod hasłem „ Depresja-Porozmawiajmy o niej”. Uczniowie klasy 5c,6a przygotowali piękne przedstawienie, które zostało wzbogacone przez piosenki w wykonaniu chórku szkolnego. Poruszając ten temat chcieliśmy przełamać wstydliwe spojrzenie na depresję, zrozumienie tego, czym ona jest, w jaki sposób można jej zapobiegać oraz zachęcić do szukania pomocy.

 

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...