Aktualności - WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Zuchy i harcerze z drużyny ,,NAMBIK” już po raz 25 przyłączyły się do największej, jednodniowej zbiórki na świecie jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która odbyła się 15 stycznia 2017 roku. Zebraliśmy na terenie Kietrza 4125 zł.

To również dzięki naszemu wieloletniemu zaangażowaniu w akcję Wielkiej Świątecznej Pomocy zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Głubczycach otrzymał sprzęt medyczny zakupiony przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy po zbiórce 24 Finału WOŚP.

Są to:

  • waga krzesełkowa
  • 44 łóżka wraz z szafkami przyłóżkowymi
  • aparat do mierzenia ciśnienia
  • podnośnik
  • 4 wózki inwalidzkie
  • 2 materace przeciwodleżynowe

Bardzo dziękujemy wszystkim mieszkańcom Kietrza z życzliwe podejście do naszych wolontariuszy i ofiarność. Pomimo mrozu serca wszystkich były bardzo gorące, uśmiech i dobre słowo wrzucających do puszek utwierdził w tym, że warto pomagać innym.

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...