Aktualności - Jasełka

20 grudnia 2016 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kietrzu odbyły się Jasełka. W świątecznej atmosferze uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pedagogów: siostry Justyny, Pani Niny Balcer-Maćko oraz Pani Ewy Maleńczyk, wystąpili z programem słowno- muzycznym poświęconym świętom Bożego Narodzenia.

Atmosfera tego dnia była niesamowita! Począwszy od scenerii, poprzez oryginalne stroje i co najważniejsze wspaniałe wcielenie się dzieci w prezentowane postacie. Recytacja wierszyków przeplatana była pięknymi kolędami śpiewanymi oraz granymi na instrumencie muzycznym przez naszych uczniów. Byliśmy dumni podziwiając talent naszych młodych aktorów a całe przedstawienie nagrodzone zostało gromkimi brawami.

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...