Aktualności - Dzień pluszowego misia z fundacją Mam Marzenie

W tym roku postanowiliśmy obchodzić Święto Pluszowego Misia inaczej niż w poprzednich latach.  Razem z Fundacją Mam Marzenie zbieraliśmy nowe maskotki dla małych pacjentów oddziałów  onkologicznych szpitala w Katowicach.

Przedszkolaki oraz uczniowie przez miesiąc przynosili pluszaki, często kupione za własne oszczędności, czy pieniądze "urodzinowe", pragnąc w ten sposób przyczynić sie do tego, by zagościł uśmiech  na twarzach dzieci przebywających w szpitalach, zmagających się z ciężką chorobą nowotworową. Akcja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, dzieci zebrały w sumie 118 pluszaków, mazaki oraz całą  torbę kartek z życzeniami powrotu do zdrowia dla swoich rówieśników. 22 listopada wszystkie misie zostały zawiezione do Katowic, gdzie przekazane zostały wolontariuszom fundacji. W Dniu Pluszowego Misia, nasze pluszaki trafiły do rąk chorych dzieciaków.

Dziękujemy serdecznie za angazowanie w akcję i dobre serduszka naszych uczniów, przedszkolaków oraz ich rodziców.

   

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...