Aktualności - XVII Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

24 listopada 2016 roku odbył się w Kluczborku XVII Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Naszą szkołę w konkursowych zmaganiach stojących na bardzo wysokim poziomie reprezentowała Dorotka Gronowicz, która znalazła się wśród reprezentantów wielu  placówek z  województwa opolskiego, śląskiego, dolnośląskiego i łódzkiego.

Jest nam ogromnie miło poinformować, że zdobyła ona wyróżnienie w swojej kategorii kl.IV- VI.

W tym samym dniu  w Głubczycach odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski ,, Strofy o Ojczyźnie”. Tam nasze uczennice zajęły również wysokie lokaty i tak:

kategoria kl.I-III:

II miejsce Karolina Bogacz

V miejsce Amelia Szyra

kategoria kl. IV- VI:

V miejsce Kamila Katolik

Bardzo się cieszymy z osiągnięć naszych artystów i życzymy im powodzenia w kolejnych festiwalach i przeglądach.

red. Honorata Bondarewicz