POSZUKUJEMY WOLONTARIUSZY!

Dodano: 2017-01-18

Urz─ůd Miejski w Kietrzu poszukuje WOLONTARIUSZY do pracy przy obs┼éudze XI PÓ┼üMARATONU Kietrz - T┼Öebom - Gródczanki - Pietrowice Wielkie oraz X Jubileuszowego Otwartego Biegu „B─śDZIEMY MARATO┼âCZYKAMI - UWIERZ W SIEBIE” w dniu 10 czerwca 2017 r. (sobota) w godz. 6:30 – 16:30.

Zapisy na XI Półmaraton otwarte

Dodano: 2017-01-17

Wszystkich mi┼éo┼Ťników biegów zapraszamy do Kietrza na mi─Ödzynarodowy XI Pó┼émaraton Kietrz - T┼Öebom - Gródczanki - Pietrowice Wielkie. Startujemy 10 czerwca 2017 r., o godzinie 10:00 ze Stadionu Miejskiego w Kietrzu.

G┼éosuj na ÔÇ×Z┼éoty Bieg 2016ÔÇŁ ÔÇô X Jubileuszowy P├│┼émaraton w Kietrzu

Dodano: 2017-01-17

G┼éosuj na „Z┼éoty Bieg 2016” – X Jubileuszowy Pó┼émaraton w Kietrzu!

Znamy termin XI Półmaratonu Kietrz - Třebom - Gródczanki - Pietrowice!

Dodano: 2017-01-11

Znamy termin XI Pó┼émaratonu Kietrz - T┼Öebom - Gródczanki - Pietrowice Wielkie! Do biegu 150 dni!

Głosuj na X Jubileuszowy Półmaraton

Dodano: 2016-06-15

Szanowni Państwo,

Bardzo dzi─Ökujemy za uczestnictwo w X Jubileuszowym Pó┼émaratonie Kietrz - T┼Öebom - Gródczanki - Pietrowice Wielkie.

Ju┼╝ s─ů wyniki z X Jubileuszowego P├│┼émaratonu Kietrz- Trebom- Gr├│dczanki- Pietrowice Wielkie!

Dodano: 2016-06-13

Na tej stronie znajd─ů Pa┼ästwo klasyfikacj─Ö generaln─ů oraz zdj─Öcia z X Jubileuszowego Pó┼émaratonu Kietrz- Trebom- Gródczanki- Pietrowice Wielkie:

Andrzej Wybraniec po raz dziesi─ůty na kietrza┼äskim P├│┼émaratonie

Dodano: 2016-06-02

Kolejnym biegaczem, który towarzyszy nam ju┼╝ dziesi─ůty raz jest mieszkaniec naszego miasta – Pan Andrzej Wybraniec. Cho─ç mówi, ┼╝e biega amatorsko to dla nas, ze wzgl─Ödu na sta┼╝ jest to ju┼╝ zawodowstwo.

Piotr Uciechowski po raz dziesi─ůty na kietrza┼äskim P├│┼émaratonie

Dodano: 2016-06-02

Przebieg┼é ju┼╝ setki tysi─Öcy kilometrów, w 52 krajach, na 6 kontynentach i ci─ůgle mu ma┼éo. Jego marzeniem jest pobiegni─Öcie w biegu na Antarktydzie. O kim mowa? Przedstawiamy Pa┼ästwu kolejnego zawodnika z naszej wspania┼éej Jubileuszowej pi─ůtki – Pana Piotra Uciechowskiego.

Benedykt Pospiszyl po raz dziesi─ůty na kietrza┼äskim P├│┼émaratonie

Dodano: 2016-06-06

Urodzi┼é si─Ö w Kietrzu 1960 roku. Obecnie jest dyrektorem Zespo┼éu Szkó┼é Medycznych w Branicach. Bieganie daje mu odrobin─Ö wytchnienia od licznych obowi─ůzków. Pan Benedykt Pospiszyl – kolejny zawodnik z naszej ju┼╝ s┼éynnej pi─ůtki zawodników biegn─ůcych po raz dziesi─ůty w kietrza┼äskim Pó┼émaratonie.

Andrzej Jo┼äczyk po raz dziesi─ůty na kietrza┼äskim P├│┼émaratonie

Dodano: 2016-05-18

X Jubileuszowy Pó┼émaraton to czas wielu podsumowa┼ä. My postanowili┼Ťmy doda─ç do tego przedstawienie sylwetek zawodników, którzy ju┼╝ po raz 10 startuj─ů w kietrza┼äskim biegu.

Tylko niespełna 26 dni do X Jubileuszowego Półmaratonu w Kietrzu!

Dodano: 2016-05-16

To ostatnia prosta w przygotowaniach samych zawodników, jak i organizatorów. Ci─Ö┼╝kie treningi, hektolitry potu i godziny sp─Ödzone poza domem, a to wszystko po to, aby móc stan─ů─ç w pe┼énej formie na starcie X Jubileuszowego Pó┼émaratonu Kietrz -T┼Öebom - Gródczanki - Pietrowice Wielkie.

Spotkanie z wolontariuszami

Dodano: 2016-05-09

9. maja w Urz─Ödzie Miejskim w Kietrzu odby┼éo si─Ö spotkanie wolontariuszy X-go Jubileuszowego Pó┼émaratonu, z zast─Öpc─ů burmistrza - Panem Dariuszem Kami┼äskim i zast─Öpc─ů dyrektora biegu - Pani─ů Dorot─ů Buch.

Oficjalna koszulka X półmaratonu

Dodano: 2016-05-04

Prezentujemy oficjaln─ů koszulk─Ö X Jubiluszowego Pó┼émaratonu. Nie zapominamy równie┼╝ o Paniach, które coraz liczniej (w tym momencie zg┼éoszonych jest 37 kobiet) bior─ů udzia┼é w naszym pó┼émaratonie, st─ůd dwie wersje koszulek (po lewej - ┼╝e┼äska, a po prawej - m─Öska).

Zapisz się na X Jubiluszowy Półmaraton

Dodano: 2016-03-24

Przypominamy, ┼╝e do 31 marca obowi─ůzuje op┼éata startowa w wysoko┼Ťci 40,00 z┼é (decyduje data wp┼éywu ┼Ťrodków na konto Organizatora). Po tym terminie op┼éata do 8 czerwca 2016 r. wynosi 50,00 z┼é (przelewem) oraz gotówk─ů w dniu zawodów 70,00 z┼é.

Medal dla biegaczy finiszuj─ůcych podczas X Jubileuszowego P├│┼émaratonu.

Dodano: 2016-03-04

Ju┼╝ tylko niespe┼éna 100 dni zosta┼éo do X Jubileuszowego Pó┼émaratonu. Dlatego jeszcze raz zapraszamy wszystkich na to wyj─ůtkowe mi─Ödzynarodowe wydarzenie.

Kietrz zaprasza na X Jubileuszowy Półmaraton!

Kietrz zaprasza na X Jubileuszowy Półmaraton!

Dodano: 2016-02-20

Zapraszamy wszystkich mi┼éo┼Ťników biegów na X Jubileuszowy Pó┼émaraton Kietrz - T┼Öebom - Gródczanki - Pietrowice Wielkie. Startujemy 11 czerwca 2016 r., o godzinie 10:00 z Rynku w Kietrzu.

Dzień Chłopaka Zespół Szkół w Kietrzu

Aktualno┼Ťci - Dzie┼ä Ch┼éopaka

3 października odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka. Oto fotoreportaż:

 

Galeria zdj─Ö─ç


zobacz r├│wnie┼╝:

Tam gdzie jest ┼╝ycie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrze┼Ťniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawc─ů El┼╝biet─ů Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...