Aktualności - Światło idzie w mrok

W środę 25 stycznia 2017 roku w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie kolędowe „Światło idzie w mrok”. W uroczystości  wzięli udział uczniowie z klasy zuchowej IId, zuchy z kl. IIc, IIIb,  harcerze, członkowie zespołu muzycznego, a także rodzice, wychowawcy, dyrekcja szkoły i sponsorzy.  

Blask światełek, piękny śpiew kolęd oraz nastrojowe pastorałki wprowadziły społeczność harcerską i zaproszonych gości w magiczny nastrój minionych świąt. Podczas uroczystości kilkoro zuchów złożyło obietnicę zuchową, a harcerze – przyrzeczenie harcerskie. Nie zabrakło również podziękowań dla rodziców, wychowawców i sponsorów, dzięki którym nasza klasa i drużyna i zespół mogą się rozwijać i realizować swoje cele.

Spotkanie zakończyło się przy kawie i pysznym poczęstunku, który przygotowali rodzice naszych zuchów i harcerzy.

Warto wspomnieć, że  22 stycznia 2017 r. nasza drużyna wystąpiła z koncertem świątecznym dla mieszkańców Kietrza w kościele parafialnym. Uczestnicy koncertu nagrodzili małych artystów gromkimi brawami.

Galeria zdjęć


zobacz również:

Tam gdzie jest życie, tam jest nadzieja

2021-09-15

4wrześniao godzinie 10.00 reprezentacja klasy sportowej wraz z wychowawcą Elżbietą Piaskowy i nauczycielem wychowania fizycznego Grzegorzem...